KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17099088
nr 1709 9088
Oidentifierad konstnär. Signerad, Hus. Olja på duk, 20x25 cm, yttermått inklusive ram: 35x41
måndag 16 juni 2025
kl 18:03:56
Lis Husberg (f. 1920)